- LOGITECH

Цена
€59 99 / 117 33 лв
с ДДС
В Наличност
Logitech G502 X е най-новото допълнение към легендарната линия G502.
Тази мишка е снабдена с най-иновативните гейминг технологии, включително първите по рода си хибридни оптико-механични превключватели LIGHTFORCE.Тези превключватели постигат по-високи нива на скорост и надеждност чрез оптично задействане, а механичното задействане поддържа ясната, тактилна обратна връзка, която играчите изискват.Тази мишка ви гарантира невероятната скорост, надеждност и прецизност, които ви позволяват да изживеете най-смелите си гейминг мечти.Тази мишка е снабдена със супер усъвършенстван сензор за игри, който ви позволява да постигнете субмикронна точност с нулево изкривяване и забавяне.С превъзходно проследяване и интелигентна консумация на енергия, HERO 25K е сензор, който ви гарантира ненадмината производителност, енергийна ефективност и прецизност.Logitech G502 X разполага с преработен и подобрен бутон DPI-Shift, който ви позволява да изберете правилната конфигурация за вашия захват и стил.Ако желаете може да го извадите и обърнете, за да го доближите до палеца си, или да го смените изцяло с включения в комплекта празен капак.Емблематичният дизайн на мишката отговаря на впечатляващото му намалено тегло до едва 89 грама.Мишката има тънък екзоскелет от минимално количество материал без да се правят компромиси със здравината и издръжливостта на мишката.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 100 – 25 600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | 13 programmable controls |
| Подсветка | 8-zone RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 79 x 131 x 41 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 89 g |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Gaming products |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Подсветка | Да |
| Подсветка | Да |
| Цвят | White |
| Цвят | White |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Gaming products |
| Тегло | 0.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 25600 DPI |
| Брой бутони (count) | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 89 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 60 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.50кг |
Logitech G502 X Gaming Mouse – Прецизност, предефинирана
Изживейте следващата еволюция на емблематичната серия G502 с Logitech G502 X. Благодарение на революционните хибридни оптико-механични превключватели LIGHTFORCE, тази мишка осигурява светкавично бързо задействане с ясна тактилна обратна връзка. В комбинация със сензора HERO 25K за прецизно проследяване на пиксели, това е най-добрият инструмент за състезателни геймъри.
Ключови Предимства
- Хибридни превключватели LIGHTFORCE – Оптично задействане за скорост с механично усещане за тактилно потвърждение.
- Сензор HERO 25K – Субмикронна прецизност до 25 600 DPI, без изглаждане, филтриране или ускорение.
- Ултралек дизайн – Само 89 грама позволява по-бързи и по-лесни движения.
- Издръжлива конструкция – PTFE крачета и оплетен USB кабел осигуряват гладко плъзгане и дълготрайна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 25600 DPI |
| Брой бутони | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 89 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Logitech G502 X Gaming Mouse
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










